חברים חדשים

למצוא שותף לדרך

24/03/2016
הכרויות לטבעונים

אין ספק כי אחד הדברים החשובים ביותר בחיפוש זוגיות הוא הרצון למצוא אדם עם ערכים דומים שיהוו מכנה משותף מרכזי ויציב לקשר. חיים משותפים הם לא תמיד דבר קל ותמיד מציבים אתגרים בפני בני הזוג, לכן הבסיס הראשוני חשוב ביותר.

רשת האינטרנט מהווה היום את הזירה המרכזית בתחום ההכרויות. קהילות רבות הבינו את כוחה ואת יכולת ההתאמה של אתרים לצרכים הספציפיים של כ לקהילה ואימצו את אתרי ההכרויות באהבה.

היתרון הוא ברור-חיפוש אהבה לפי מכנה משותף מרכזי מעלה הרבה את סיכויי ההתאמה בין הגולשים. כך התפתחו להם אתרי הכרויות לקהילה הלהט"בית, לבני הקהילה הדתית, לעשירים בלבד, לנכים וכל אוכלוסיה אחרת שמחשיבה עצמה כקהילה.

כך נולד הצורך הבסיסי בהקמת אתר הכרויות לטבעונים וצמחונים. כל מי שבוחר בתזונה צמחונית וטבעונית יודע כי מדובר באימוץ של אורח חיים ייחודי ולא רק בשינוי תזונתי. צמחונים וטבעונים בדרך כלל בוחרים בדרך זו מתוך אמונה בערך העליון של זמירה על זכויות בעלי החיים. כמובן שלצמחונות וטבעונות ישנם גם יתרונות בריאותיים, אך מרבית בני הקהילה בוחרים בדרך זו מתוך אידיאולוגיה.

הכרויות לצמחונים וטבעונים-צורך אמיתי

אין ספק כי ניהול קשר זוגי כאשר שני הצדדים מאמינים באותה דרך חיים ומחזיקים באידיאולוגיה וערכים משותפים הוא קל יותר ובעל סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

יש שירימו גבה על הצורך להבדיל בין צמחונים וטבעונים לאוכלי בשר בתחום ההכרויות, אך מי שפועל מתוך אידיאולוגיה מבין ומכיר בחשיבות של זה.

הכרויות לצמחונים וטבעונים הן הדרך לפתור סוגים שונים של בעיות שעלולות להתעורר בקשר זוגי. מעבר לויכוחים האידיאולוגיים שיכולים להתעורר, יש לכך גם משמעויות פרקטיות.

יציאה משותפת למסעדה למשל, דבר שבשגרה בכל זוגיות, הופכת לבעיה של ממש כאשר בני הזוג לא מתאימים מבחינת התזונה. צמחונים וטבעונים מתקשים מאוד למצוא מה לאכול במסעדות בשריות ויש כאלו שאף מקפידים יותר ונוהגים לאכול רק במסעדות צמחוניות או טבעוניות.

הדבר נכון כמובן גם לגבי אירועים שונים, כאשר מארחים חברים או משפחה, כאשר עורכים אירוע לילדים, תמיד יכולים להתעורר ויכוחים סביב נושא התפריט וההגשה.בעיות פרקטיות אלו מתבלטות כמובן כאשר מדובר בבני זוג בעלי תזונה משותפת ואחידה.

ברור כי תזונה משותפת היא לא הדבר החשוב ביותר בניהול קשר זוגי, אך אין ספק כי היא יכולה להוות יתרון משמעותי גם בפן הפרקטי וכמובן בפן האידיאולוגי.חזרה למגזין
טעינה
טעינה