חברים חדשים

טבעונים נהנים יותר- על תזונה טבעונית ויחסים

02/09/2021

נשים שימו לב- טבעוני זה הסקסי החדש. שווה להכיר בחור טבעוני ויש יותר מסיבה אחת, אז שניה לפני שאתן נרשמות דרך אתר הכרויות לטבעונים הכנו לכן מידע שימושי ביותר לגבי הגברים שבוחרים בתזונה טבעונית.

אם חשבתם שלהיות טבעוניים משפיע בעיקר על הצלחת שלכם, יחסכם לסביבה, לחיות ולמזון -תחשבו שוב. לאחרונה, התפרסם מחקר של ד"ר אהרון ספיץ העוסק בהקשר שבין תזונה ליחסי מין, גברים התבקשו לאכול ארוחות טבעוניות במשך תקופה ותוך כדי למלא שאלונים בנוגע לתפקוד המיני, אותם גברים שאינם טבעוניים אכלו גם ארוחות לא טבעוניות ודיווחו בשאלונים, נחשו מה? הגברים דיווחו כי לאחר ארוחה טבעונית, יחסי המין היו מוצלחים יותר, ממושכים יותר ואיכותיים יותר לטענתם מאשר לאחר ארוחה בשרית. הנשים דיווחו כי נהנו יותר מריח הגוף של בני זוגן ובנוסף דיווחו הגברים כי באופן כללי חשו יותר עירניים, רעננים וחזקים.

מחקר נוסף שלLa, Roberts & Yafi  משנת 2018 בדק את איכות הזרע אצל גברים טבעוניים לעומת גברים בתזונה "מערבית" הכוללת ביצים, בשר, דגים, מוצרים מעובדים ועוד מאפיינים של תזונה זו. נמצא כי איכות הזרע אצל גברים שאינם טבעוניים ירודה ביחס לזרע של גברים המתבססים על תזונה טבעונית. במחקר נוסף של ד"ר קאהן נמצא כי גברים טבעוניים חשים סיפוק גדול יותר מיחסי המין, בחשק המיני ובזקפה, בייחוד הוכח כי גברים טבעוניים זקוקים פחות לויאגרה בגילאים מתקדמים יותר לעומת גברים בתזונה מערבית.

עוד תחום בו הטבעונות משפיעה מאוד לטובה על גברים ונשים כאחד הוא התחום הספורטיבי, יותר ויותר ספורטאים הבוחרים בתזונה טבעונית מנצחים יותר בתחרויות, מרגישים יותר קלילים ועירניים ומצליחים לשמור על כוחם לאורך זמן, לדוג' במסלולי ריצה ארוכים, שחיה וטיפוס.

טבעונות, מעבר לבחירה בחיים ושמירה על הסביבה מובילה לאורך חיים בריא יותר בכל מובן, תחושה טובה יותר במהלך היומיום שכן תזונה המבוססת על הצומח משאירה אותנו ערניים יותר, חיוביים יותר, אכפתיים יותר מהסביבה ולכן גם אנשים חיוביים שנעים וטוב בחברתם.

המסקנה שלנו, בן זוג טבעוני הוא בן זוג אידיאלי, מראש במערכת הערכים שלו, סדר העדיפויות וההתנהלות הכללית. אז למה את מחכה? תמצאי גבר טבעוני ותהני יותר במערכת היחסים. ואיפה מכירים אחד כזה? את יכולה לנסות במחלקת מוצרים טבעוניים בסופר, בהפגנות למען בעלי החיים והסביבה, או ..שתעשי לעצמך חיים קלים יותר ותרשמי לגרינדייט- אתר ההכרויות הגדול ביותר לטבעונים וצמחונים בארץ.חזרה למגזין
טעינה
טעינה