חברים חדשים

איך תתכונני לדייט טבעוני?

28/11/2016

ישנם שיטענו כי "הפכים נמשכים זה לזה" אולם אם נהיה כנים, טענה זו היא כבר מזמן פאסה. אם ברצונך להיות שותפה לקשר זוגי מוצלח, מוטב כי תמצאי פרטנר אשר השקפת חייו דומה לזו שלך הן מבחינת אורח החיים והן מבחינת הרגלי האכילה שלכם. כך למשל אם בחרת באורח חיים טבעוני, מוטב כי תמצאי שותף לחיים אשר שם במרכז את השקפת עולמך ולו רק בגלל שגם הוא דוגל באותם הערכים. עם זאת לפני שאת מגיעה לדייט, גם אם הוא טבעוני, עליך להיערך בהתאם כדי ליצור את הרושם הטוב ביותר. כיצד ניתן להתכונן לדייט טבעוני ועל מה לשים דגש? לפניך כמה טיפים מועילים.

להיראות טבעי זה להרגיש טבעי

טבעי וטבעוניות אלו הם שני מושגים אשר הולכים יד ביד. לכן אם פניך לדייט טבעוני הרי שמן הסתם זה הזמן שלך להיראות הכי טבעי שאפשר. בניגוד לדייטים רגילים בהם נשים מכסות את עצמן באיפור, כאן מומלץ לשים דגש על מראה כמה שיותר טבעי ועל שימוש מועט במוצרי איפור, לרבות אלו אשר עושים שימוש בכימיקלים מסוגים שונים. אם בכל זאת ברצונך להיראות במיטבך, באפשרותך למרוח קרם פנים מומלץ על פניך לפני שאת מגיעה לדייט ולהיראות כמה שיותר קורנת. עולם הקוסמטיקה הטבעית מציע לך מגוון רחב של קרמים ומוצרים אשר מרכיביהם יעילים לעור הפנים ובעזרת השימוש בהם תוכלי להיראות יפה, רעננה ואפילו ממוצקת.

המלצה שלנו – מוצרי קוסמטיקה שלא נוסו על בעלי חיים

טבעונות זו דרך חיים של ממש. אין מדובר רק באכילת מוצרים שאינם מגיעים מעולם החי, אלא גם בהחרמת מוצרים אשר לשם בדיקתם היה הצורך לבצע ניסויים על בעלי חיים. לכן אם את עושה את צעדיך הראשונים בעולם זה, חשוב ומומלץ שלא לעשות טעויות של טירונים. בחרת לעשות שימוש במוצרי קוסמטיקה כדי להחמיא לעור הפנים? וודאי מדובר במוצרים טבעיים אשר לא נוסו על בעלי חיים, על מנת שלא ל"שים לעצמך רגל" כבר בשלבים הראשונים של הפגישה. המטרה ביציאה לדייט טבעוני היא לחיות אורח חיים אשר אינו דורש ממך לעשות פשרות וויתורים על השקפת עולמך, כל שכן על השקפת עולמו של בן הזוג שאתך.

כאשר יוצאים לדייט טבעוני הרי שמחפשים מכנה משותף עם הצד השני ובמקרה הזה – יש לכם נקודת פתיחה טובה והיא ששניכם טבעוניים. אם ברצונך להגיע כשאת נראית במיטבך מומלץ שתפני לקבל טיפים לטיפוח ממומחית בתחום הקוסמטיקה הטבעית לשם יצירת מראה טבעי והתאמת מוצרים טבעיים שלא נוסו על בעלי חיים.חזרה למגזין
טעינה
טעינה