חברים חדשים

איך להצליח באתר הכרויות לטבעונים וצמחונים?

10/10/2016
הכרויות לטבעונים, הכרויות לצמחונים, אתר הכרויות

כולנו היינו שם: בניסיון למצוא את החצי השני, חיפשנו ברשת אתרי הכרויות שונים ואפילו הצלחנו למצוא אתר הכרויות שמתאים במיוחד בשבילנו- אתר הכרויות לטבעונים וצמחונים בלבד, שם אולי נוכל למצוא את מה שאנחנו מחפשים: שותף לחיים ולערכים.

בשלב הבא אנחנו פותחים פרופיל באתר, אולי גם העלינו תמונה מחמיאה, והתחלנו לשלוח הודעות לכל חברי האתר הפנויים והפנויות שהפרופיל שלהם מצא חן בעינינו.

עוברת דקה. עוברות גם עשר דקות ואפילו יום שלם, ולא קיבלנו אפילו תשובה אחת.

בשלב זה, באופן אינסטנקטיבי הספק מתחיל לכרסם ואנחנו מחפשים את מי להאשים: את כל מי ששלחנו לו הודעה ולא חזר אלינו. את עצמנו. את אתר ההכרויות עצמו.

אז נכון, למצוא אהבה באתר הכרויות זו משימה לא פשוטה וקל מאוד להרים ידיים ולוותר, במיוחד כשמשתמשים אחרים לא מגיבים לפניות שלנו.

הנה כמה דגשים שיעזרו לכם ולכן להצליח לקבל תגובות ופניות באתרי הכרויות בכלל ובאתר הכרויות לצמחונים וטבעונים בפרט.

איך להתנהל נכון באתר הכרויות לטבעונים וצמחונים

בשלב הראשון חשוב מאוד לא להתעצל ולהשלים את כל הפרופיל. לפרופיל מלא באתר הכרויות יש חשיבות עצומה, במיוחד כשמדובר באתר נישתי כמו אתר הכרויות לטבעונים וצמחונים, משתי סיבות עיקריות:

א. משתמשים באתרי הכרויות מחפשים התאמות לפי קריטריונים מסויימים. כך למשל, ייתכן מאוד שטבעונית באתר הכרויות המשותף לאוכלוסיה טבעונית וצמחונית, תעדיף לחפש רק טבעונים כמוה. או שמי שעוסק בהתנדבות ואקטיביזם יחפש אנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלו. כך שאם לא תמלאו את כל הפרטים שבפרופיל - לא תופיעו בתוצאות החיפוש של משתמשים אחרים והפרופיל שלכם "יילך לאיבוד".

ב. חשוב לתת למשתמשים האחרים הזדמנות להכיר אתכם קצת. כדי לתת למישהו סיבה לפנות אליכם באתר הכרויות לטבעונים וצמחונים, חשוב שתספרו על עצמכם כמה דברים מעניינים, שיותירו פתח לפתיחת שיחה, כמו למשל: תחביבים, סדרות אהובות, חיות מחמד, מאכלים טבעוניים שאתם אוהבים במיוחד ועוד.

בהמשך, חשוב להשקיע במשפט פתיחה מוצלח. אל תשלחו הודעות כלליות וקצרות כמו "היי, מה נשמע?" משתמשים, ובעיקר משתמשות באתרי הכרויות מקבלות עשרות הודעות מסוג זה ביום ומאוד קל להתעלם מהן.

נסו לכתוב הודעה קצת יוצאת דופן, לספר משהו קטן על עצכם, כך שתצליחו לתפוס את תשומת לבו של מי ששלחתם לו הודעה. למשל: "היי, מה שלומך? ראיתי שכתבת בפרופיל שאת אוהבת את אלמודובר ובדיוק אתמול ראיתי את הסרט האחרון שלו. מה חשבת עליו?" או- "ראיתי שכתבת שאתה אוהב אוכל גרוזיני. בדיוק אתמול הייתי בננוצ'קה ואכלתי את החצ'פורי הטבעוני המדהים שלהם! היית שם פעם?"

ככה גם השארתם פתח לתשובה וגם הראיתם שעיינתם בכתוב בפרופיל שלו/ה והקדשתם לו מחשבה.

והכי חשוב- אל תעשו העתק-הדבק להודעות. נשים באתרי הכרויות יודעות לזהות את ההודעות המשוכפלות הללו וזה רק פוגע בסיכויים שלכם.

למה להישאר באתר הכרויות לטבעונים וצמחונים?

כדי שאתרי הכרויות יהפכו למצליחים ומשגשגים, ובמיוחד אתרי הכרויות נישתיים כמו אתר הכרויות לטבעונים וצמחונים, חשוב שכמה שיותר אנשים יירשמו לאתר ויגדילו את מאגר הפנויים והפנויות הרשומים בו.

בנוסף, מכיוון שבכל זאת מדובר באתרים קטנים וממוקדים, הסיכויים שלכם להצליח למצוא אהבה הם גדולים יותר מאשר באתרי הכרויות "רגילים", במיוחד אם אתם חברים פעילים באתר. באתרי הכרויות גדולים והמוניים יותר, קל ללכת לאיבוד ולא למצוא את מה שאנחנו מחפשים. באתרים אלו לאנשים קל יותר להתעלם מהפניות שלכם כי הם מקבלים כל כך הרבה כאלה, וההיצע עצום, גם אם לא בהכרח איכותי. כך שברגע שאתם נרשמים לאתר הכרויות קטן ונישתי, שמכוון רק לטבעונים וצמחונים כמוכם, הסיכוי שלכם למצוא התאמה פשוט גדולים יותר.חזרה למגזין
טעינה
טעינה